Kapat

590 Jerv – Aalesund iddaa Tahminleri

29 Ağustos 2018 Çarşamba iddaa Tahminleri / En başta şunu ifade etmem lazım ki Aalesund rakibinden çok daha üstün bir ekip ancak bu müsabakada 3 önemli oyuncusundan yoksun.

Jerv oldukça dengesiz ve ne yapacağı belli olmayan bir ekip olmanın yanı sıra galip gelmekte de çok zorlandıklarını belirtmek gerek. Aalesund hücum ağırlıklı futbol oynaması sebebi ile deplasmanlarda kolay gol yiyor. Jerv rakibinin savunmada bırakacağı boşluklardan faydalanabilir. Karşılıklı gollere yönelmek makul görünüyor.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.45
Aalesund bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 11 maç oynadı, bu maçlarda 8 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı.

Maç Sonucu X3.20
Jerv bu sezon kendi sahasında, ligin ilk 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 beraberlik elde etti. Jerv bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 beraberlik elde etti.

Karşılıklı Gol Var1.35
Aalesund bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 4 kez karşılıklı gol oldu. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez karşılıklı gol oldu.

İlk Yarı Sonucu 22.45
Jerv bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu.

Ev Sahibi
8 maçla en fazla beraberlik alan takımı.

Deplasman
13 maçla en fazla galibiyet alan 2 takımından biri.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri