Kapat

594 Pistoia – Reggiana Emilia Basketbol Tahminleri

Pistoia’nın ilk 12 maçının 11’inde sahasında oynayan takımlar kazandıktan sonra haftaiçi Pesaro’da kazanarak bu seriye olumlu olarak son verdi. 6 iç saha maçında 5 galibiyet aldılar. Son 5 iç saha maçının 4’ünde rakipleri 74 sayının altında tuttular. Son 10 maçın 9’unda 80’den fazla sayı yemediler. Dış şut yüzdesini düzeltmeleri ve top kayıplarını azaltmaları gerekiyor.

Emilia 7 maçlık galibiyet serisi sonrası düşüşe geçmişti. Pazartesi günü Milano karşısında beklenmeyen bir galibiyet aldılar. Maç başına 30 dakika süre alan 16 sayı ortalaması ile oynayan yıldız oyuncu Della Valle sakatlığından yok. Zaten Gentile 1 aydır yokken onun da sakatlığı rotasyonu daralttı. Deplasmanda 3 maçlık galibiyet serisi sonrası son 3 deplasman maçını ortalama 86 sayı yiyip kaybettiler. Aradori takımı sürüklüyor. Milano karşısında sakatlanan James’in durumu belirsiz.

Emilia son 3 deplasman maçını ortalama 9 sayı farkla kaybetti. Pistoia 6 iç saha maçının 4’ünde handikabı aştı. Kupaya katılmak için kazanmaları gereken maçı kazanacaklarını tahmin ediyorum. MS1