Kapat

596 Sevilla – Villarreal Maç Tahmini

Bu Maç 19 Mart’ta Oynanacak Maçın Tahminidir.

İki takımı da sezon başından beri izliyoruz. Kendi aralarındaki maçları da gözümün önüne getiriyorum. Ligdeki maçı deplasmanda Villarreal net şekilde daha iyi oynamıştı ama son 2 dakikada kurulan baskıdan Sevilla 2 gol çıkartmış ve 2-1 kazanmıştı. Eşleşmenin ilk ayağında ise Pina ve Bruno’nun yokluğu Villarreal için belirleyici noktaydı. Orta sahanın iki organizatörü birden oynamayınca maçın ilk bölümünde çok pas hatası yaptılar ve rakipte bu hataları değerlendirecek, boş alan uzmanı yıldızlar vardı. Neticede Villarreal’in çektiği 24 şut, kurduğu baskı işe yaramadı. Hatta rakip başka net fırsatlar da kaçırdı.

Onlar da biliyor turu geçmek için işleri çok zor ama hafta sonundaki rotasyon gösterdi ki, Marcelino hala istiyor, hala umutlu. O yüzden belki Sevilla, Şampiyonlar Ligi umudunun sürdüğü ligi düşünerek rotasyon yapacaktır ama konuk takım bence yapmayacaktır. Hatırlatma; iki takım hafta sonunda da ligde karşılaşacak.

Netice itibarı ile ben anlaşıldığı üzere Villarreal’e yakın bir maç bekliyorum. Tabii konuk takımın en az 3 gol atma zorunluluğu tempoyu çok arttıracaktır. Onlar için 1 gol yeme opsiyonu var ama mutlaka 3 tane de atmak zorundalar ki, hiç değilse uzatabilsinler.

Bu bağlamda İY 2 / 2 / 02 / 2.5 üstü ve KG var gibi bahislerden yanayım.