Kapat

597 İsveç – Türkiye iddaa Tahminleri 10 Eylül

10 Eylül 2018 Pazartesi iddaa Tahminleri / Başarılı denebilecek Dünya Kupası performansının ardından ilk olarak geçen hafta Avusturya’yla bir hazırlık maçı oynayan İsveç, etkisiz bir futbol sergilediği karşılaşmayı 2-0 kaybetti. Maç boyunca fazla pozisyon üretemediler. Tabii Avusturya’ya karşı genelde alternatif isimlerden kurulu bir kadroyla mücadele ettiklerini hesaba katmak gerek. İsveç’te Martin Olsson (d) ve Emil Forsberg (os) kadrodan çıkarıldı. Ayrıca Andreas Granqvist’in (d) de durumu belirsiz.

Türkiye, Avrupa Uluslar Ligi’ndeki ilk maçında ağırladığı Rusya’ya 2-1 yenildi. Özellikle maçın ilk yarısında çok etkisiz bir maç çıkaran milli takımımızın ikinci yarıdaki çabaları puan almaya yetmedi. Rusya maçında sakatlanan Serdar Aziz (d) kadrodan çıkarıldı.

İsveç, Avrupa Uluslar Ligi’ndeki ilk maçına çıkıyor. Millilerimiz dezavantajlı duruma düşmemek için bu maçtan iyi bir sonuç çıkarmak zorunda. İki takım da son maçta savunmada güven vermedi. Baraj aşılır.

Tüyolar
Maç Sonucu X3.00
İki takım arasında oynanan son 4 maçta takımlar 3 kez berabere kaldı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maç berabere tamamlandı.

Öne Çıkanlar
Bu sezon ligde, beraberliğine 2,9 oran verilen maçlar %50 oranında berabere tamamlandı. (1 / 2)

İki Takım Arasında Oynanan Son 5 Resmi Maçta:
Her iki takımda 1 galibiyet elde ederken, 3 maç berabere tamamlandı.
İsveç 6 gol atarken, Türkiye 6 golle karşılık verdi.
2 maç 2,5 gol altında, 3 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
4 maçta karşılıklı gol olurken, 1 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
3 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
İsveç 2 maçta ilk golü atan taraf olurken, 3 maçta taraflar gol bulamadı.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri