Kapat

6 Ekim 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

6 Ekim 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

İtalya – İspanya
Avrupa şampiyonu İtalya için 2021 takvim yılı rüya gibi geçiyor. İyi futbol oynuyorlar, kupaları var ve Uluslar Ligi’nde de finale çıkmak istiyorlar. Çok ama çok uzun süredir bir resmi maçta kaybettiklerini görmüyoruz. Bu seri elbette bir yerde bitecek falan ne kadar yakın, pek emin değilim. İspanya’nın maçlarının golsüz geçmesine alışkınız. Maçın ilk yarısında takımlar birbirlerini tartabilir. İlk yarıda beraberlik bekliyorum.

CA Porteno – Cumbaya
Cumbaya’nın sezonu oldukça iyi gidiyor. Zirvede yer alıyorlar ve en yakın takipçileriyle aradaki puan farkı oldukça fazla. Atletico Porteno ile ise büyük bir oyun ve kalite farkları var. Deplasmandaki bu maçta ben Cumbaya’nın puan ve puanlar alacağını düşünüyorum.


Tromsdalen – Floya
Tromsdalen 2.lig seviyesinde ortalamanın üstünde ekiplerden bir tanesi. 18 maçta 9 galibiyet, 4 beraberlik alarak 31 puan topladı. Zaten ilk 2 takım dışında bütün ekiplerin arasında ufak farklar bulunuyor. Maç eksiğini kapatınca bir anda ilk 5 içine gidebilirler. Ayrıca gol oyunlarında çok kolay skor üretemediklerini hatırlatalım. Floya ligin en zayıf 3 takımından biri olmasına rağmen artık daha riskli ve açık futbol oynuyor. Son 7 maçının hepsinde karşılıklı goller sahnelendi. İlk yarı Tromsdalen galibiyeti öneriyorum.
Uerdingen 05 – Sportfreunde
Uerdingen her açıdan büyük sıkıntılar yaşıyor. 9 maçta hiç kazanamadıkları gibi düşme hattının ilk sırasına yazacağım ekip diyebilirim. Son maçta görülen kırmızı kartlarla birleştirirsek işi yine zor olacak. Lotte takımı içeride kazanarak moral buldu. Bu deplasmanı geçebilirse tehlike sınırından çıkabilir. Zorlansa bile Lotte galibiyeti öneriyorum.