Kapat

6 Eylül 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

6 Eylül 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Sundsvall – Orgryte
Özellikle Sundsvall’un maçlarının oldukça gollü geçtiğini görüyoruz. Hücumda başarılı olduklarını genellikle gördük. Orgryte ise savunmadaki hatalarıyla birlikte bizlere gollü maçlar izletiyor. Gollü bir maç izlememiz olası gözüküyor. Bence bu maçta taraflar hücuma yönelecektir. 2.5 gol barajının aşılabileceğini düşünüyorum.

Osnabruck – Viktoria Köln
Osnabruck, sezona hücumda iyi bir şekilde başladı ve altı maçta 10 puan topladı. Daha iyi olmalarını bekliyorum fakat savunmada da biraz gelişim kaydetmeleri elzem gibi gözüküyor. Viktoria Köln ise altı maçta 13 gol yedi ve ortalama her maçta iki golden fazla yiyor. Bu savunmayla işleri ligde kalmak konusunda bile çok zor olacaktır. Ben bu maçta 2.5 gol barajının aşılacağını düşünüyorum.


Red Star – Orleans
Red Star, sezona yavaş bir başlangıç yaptı. Özellikle savunmada yaşadıkları problemler, şu anda küme düşme hattında bulunmalarına neden oldu. Acil bir şekilde toparlanmaya çalışacaklardır. Orleans’ın da beş puanı var fakat tam olarak iyi bir başlangıç yaptıklarını söylemek mümkün olmuyor. Ben bu maçta Red Star’ın güzel orandan galibiyete uzanabileceğini düşünüyorum.


Bolton – Burton Albion
Bolton Wanderers, sezona iyi bir başlangıç yaptı. Oxford United gibi zirve yarışında önemli rakiplerinden biri olabilecek bir ekibi geriden gelerek mağlup etmeleri onlar için güzel bir gösterge olabilir. Burton Albion ise son üç resmi maçından galibiyet çıkartmayı başaramamış bir ekip olarak göze çarpıyor. Gollü bir karşılaşma olmasını beklemiyorum. Bence 2.5 gol barajının aşılması zor.