Kapat

6 Mart 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

6 Mart 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cumartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Watford – Nottingham F.
Nottingham Forest, aldığı üst üste puanlarla birlikte kendisini küme düşme hattından biraz uzaklaştırdıktan sonra art arda iki maçta puan kaybetti. Bu kadar rahatlamamaları onlar için çok daha iyi olabilir zira hâlâ ligin bitmesine çok fazla maç var ve her şey olabilir. Watford ise Brentford’un puan kaybettiği gün lig sonuncusu Wycombe Wanderers’ı yenerek kendisine büyük bir avantaj sağlamış oldu. Her iki takımın maçları da çok fazla gollü geçmiyor. Bu karşılaşmada da aynı senaryoyu bekliyorum. 2,5 gol barajı aşılamayabilir.

Barrow – Mansfield
Küme düşme hattında bulunan Barrow, formsuz olmasına rağmen ocak ayında aldığı puanlarla küme düşme hattından bir hayli uzaklaşmayı başaran Mansfield Town ile karşı karşıya gelecek. Her iki takımın da son üç lig karşılaşmasının sakin geçtiğini ve 2,5 gol barajının aşılmadığını görüyoruz. Ben bu karşılaşmada da 2,5 gol barajının aşılmayacağını düşünüyorum.

Stevenage – Harrogate
Her iki takım da ligde hücumu tam olarak oturtamadı. Özellikle Stevenage, çıktığı 33 lig maçında sadece 27 gol atabildi ve bu kötü hücum performansı, onların istikrar yakalayamamasına neden oldu. Harrogate ise son üç lig maçını kazandı ve bu maçların hepsi 1-0 sonuçlandı. Golsüz bir maç olacak gibi gözüküyor. Bence de 2,5 gol barajı aşılmayacaktır.


Beşiktaş – Gaziantep
Gaziantep, ligdeki ilk maçta Beşiktaş’ı 3-1 mağlup etmişti ancak o günden sonra çok şey değişti. Hem Beşiktaş’ın oynadığı futbol birkaç kademe yükseldi hem de Gaziantep’teki hoca değişikliği takımı pek olumlu etkilemedi. Gençlerbirliği karşısında 10 kişi olmalarına rağmen 1-0’dan maç kazanmaları çok etkileyici oldu ve buraya moralli geleceklerini düşünüyorum. Beşiktaş, çok iyi futbol oynuyor olmasına rağmen bence bu karşılaşmada işi o kadar kolay olmayacaktır. Karşılaşmanın ilk yarısında skorun korunacağını düşünüyorum.