Kapat

6 Mayıs 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

6 Mayıs 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Volendam – Eindhoven
Ligde artık son hafta ve Eindhoven sezon içerisinde 2. sıra için çok yaklaşmış olsa da, bu şansını kaybetti. Son haftalarda maç kazanırken zorlandıklarını da görüyoruz. Tek gollü galibiyetlerle maçı kazanabiliyorlar. Volendam burada daha rahat bir görüntü veren takım. Son hafta mücadelesinde de, Volendam’ın kendi evinde oynayacağı güzel oyunla birlikte galip gelmesini bekliyorum.

Jong Utrecht – VVV Venlo
İki takımın da genel olarak iyi bir performans sergilediğini söylemek çok doğru olmaz. Ancak Jong Uthrecht burada rakibine göre daha iyi bir görüntü veriyor. Venlo son maçlarda yüksek farklı mağlubiyetler aldı. İddiası kalmamış iki takım ligde son maçlarına çıkıyorlar. Uthrecht son 5 haftada 1 kez kaybetti. Bu maçta da kendi evinde galibiyeti alabileceklerini düşünüyorum.


Helmond – Den Bosch
Helmond, sezon genelinde kötü bir performans sergiledi ve ligin dibine demir attı. Geçtiğimiz hafta tek golle aldığı galibiyet haricinde, uzun bir süredir farklı mağlubiyetler aldıklarını görüyoruz. Sezon boyu bu görüntüden uzaklaşamadılar. Den Bosch bir dönem art arda aldıkları mağlubiyetler olmasa, Play-Off’ta yer alabilecek bir takımdı. Sezonu da son sıradaki rakibi karşısında galibiyetle tamamlayacaklarını düşünüyorum. Tercihim Den Bosch’un kazanması yönünde.


Roda – Telstar
Roda son 2 haftayı kötü geçirdi ve Play-Off sıralamasındaki yerini biraz sıkıntıya soktu. Son hafta bunu koruma motivasyonuyla sahada olmaları beklentilerim arasında. Hedefsiz rakibine karşı yüksek konsantrasyonla oynayacaklardır. Burada Telstar da mağlubiyet alma alışkanlığı olan bir takım. Ancak bazı maçlarda skor katkısı verebildiklerini görüyoruz. Benim tercihim maçı Roda’nın kazanması ve maçın da 2.5 üst bitmesi yönünde.