Kapat

6 Temmuz 2020 Pazartesi Günün Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

4 Temmuz 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Östersund – Mjallby
Östersunds’un son birkaç maçta sinyali verdiğini belirtmiştim. Kalmar deplasmanında yapılan geri dönüş de bunun meyvesi oldu bir bakıma. Belki aman aman bir oyun yoktu ama bir şekilde zinciri kırmış olmaları mühim. Outtara, Perry gibi isimler ideal 11’de yer bulmaya başlasalar bu performans süreklilik kazanabilir ancak hoca nedense skor olarak geriye düşünce bu tercihleri yapıyor. Son 2-3 maçta bu isimleri oyuna sürüp karşılığını aldı. Mjallby de toparlanan takımlardan.

Önce kupada yarı final bileti aldılar, ardından oynadıkları 2 lig maçını da kazandılar ve toparlandılar. Bu hafta arası kupada yarı final maçları var. Akıllar biraz oraya kayabilir fakat önceliğin orası değil burası olduğunu söyleyebilirim zira hoca oradaki çeyrek final maçında epey rotasyon yapmıştı. Moro, Batanero gibi isimlerin de sürelerini arttırmasıyla hücumda daha etkin bir Mjallby görmeye başladık. Helsingborg maçındaki futbol da çok rahat 2-3 golü bulabilirdi aslında. Bergström ile Löfquist de çok formda gözüküyorlar. Burada iki ekibin de skor üretmesi için uygun şartlar var. Tercihim karşılıklı gol.

Norrköping – Göteborg
Elfsborg kalesine dalga dalga inen, kaptan Nyman’ın 3 tane %100 gol kaçırdığı bir maç oynayan Norrköping, beraberliği 90+2’de kurtarabildi. Çok şanssız bir gol yiyerek geriye düşmesine rağmen sakin kalıp yine çok net fırsatlar yakaladılar. Açıkçası bu şanssız puan kaybına rağmen sezonun en iyi savunma yapan takımlarından birine karşı çok iyi sınav verdiklerini söyleyebilirim. Göteborg’ta Bjarsmyr ve Kharaishvili gibi iki önemli ismin kadroya dönmüş olması sevindirici.

AIK gibi bir rakibi son dakikada atılan golle yenmeleri de önemli bir motivasyon olacaktır. Gol yemedikleri ilk maçı oynadılar AIK karşısında. Rakip kaleye en çok şut çeken takım olan Norrköping önünde savunmaları muhakkak ki daha fazla sorun yaşayacaktır. Bir yanda Haksabanovic ile Thern, bir yanda Kharaishvili ve Sana olacak. Rakip kaleye inmekte zorlanmayacak bence iki takım da. Keyifli bir 90 dakika olmalı. Aksi şaşırtır. Yeter ki Nyman ayağına gelen net fırsatları Elfsborg önündeki kadar rahat harcamasın.

Djurgardens – Helsingborg
Helsingborg 5 maçta sadece 1 puan aldı ve henüz gol sevinci yaşayamadı. Mjallby karşısında ilk sevinçlerini yaşayabileceklerini düşünüyordum fakat yine başaramadılar. Lig tarihinde bu haftaya kadar gol sevinci yaşayamayan takım olmamıştı, bir ilki başardılar. Maç başına en az şut denemesi yapan takımın gol yollarında acayip sorunları var. Hoca Mellberg de bunu çözmek için sürekli farklı denemeler yapıyor fakat sonuç aynı. Hatta son alınan yenilginin ardından çok büyük hayal kırıklığı yaşadığını söylemesi de takımdan beklediklerini alamadığının en büyük kanıtı.

Mjallby sınavı o reaksiyonu göstermeleri açısından çok uygundu ancak o maçta dahi bunu başaramadılar. Djurgarden gibi bir rakip karşısında da işleri bir hayli zor olacak. Djurgarden Malmö’ye yenilerek bu yılın geçen yıla nazaran daha zor olacağını iyideni iyiye hissetti fakat beklediğimden çok daha iyi oynadıklarını söylemem gerek. Bazı kırılma anları lehlerine gelişse farklı bir tablo dahi görebilirdik. Buranın favorisi net olarak Djurgarden. Sürpriz beklemiyorum.