Kapat

602 Norrkoping – Sundsvall Futbol Tahminleri 20 Mayıs

Son birkaç maçtır toparlanma sinyalleri veren Norrköping, hak ettiği 3 puanı Örebro deplasmanında alarak kendine geldi. Öncesindeki Göteborg maçında olduğu gibi iyi futbol vardı ve bu kez hata yapmadılar. Jordan Larsson gollerine devam ederken, hoca Gustafsson’un 11 düzeninde yaptığı birkaç ufak dokunuş da pozitif etki yaptı. Sundsvall’da durumlar kötü. Performansıyla geçen seneyi mumla aratan takım, bir yandan da finansal sıkıntılarla uğraşıyor. Kulübün düzlüğe çıkabilmesi için oyuncu satışları yapması gerekecek ve bu durum takımın futbola da yansıyor.

Eski oyuncuları Forsberg, kulübün yürüttüğü yardım kampanyasına destek vermek istediğini açıkladı. Gracia cezadan dönüyor ancak bu kez de ileri uçtan Berg sakatlandı. Yine Eddahri de yok bu bölgeden ve takımın rotasyonu ister istemez daralıyor. Norrköping rüzgarı arkasına almışken, iç sahada taraftar desteğiyle galip gelir.

Tüyolar
Maç Sonucu 11.50
Sundsvall bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta mağlup oldu. Sundsvall bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçta 3 mağlubiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 4 maçta Norrkoping 3 galibiyet elde etti.

Karşılıklı Gol Var1.50
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez karşılıklı gol oldu. Norrkoping bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında karşılıklı gol oldu. Sundsvall bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez karşılıklı gol oldu.

Ev Sahibi
6 maçla en fazla beraberlik alan takımı.
Hakem Kristoffer Karlsson yönetiminde çıktığı 19 maçta 9 galibiyet, 7 beraberlik, 3 mağlubiyet elde etti.

Deplasman
Hakem Kristoffer Karlsson yönetiminde çıktığı 19 maçta 7 galibiyet, 6 beraberlik, 6 mağlubiyet elde etti.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
6 maçı Norrkoping kazanırken, 4 maç berabere bitti.Sundsvall bu maçlarda galibiyet elde edemedi.
Norrkoping 21 gol atarken, Sundsvall 8 golle karşılık verdi.
4 maç 2,5 gol altında, 6 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
6 maçta karşılıklı gol olurken, 4 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
5 maç 4-6 gol aralığında tamamlandı.
Norrkoping 7 ve Sundsvall 2 maçta ilk golü atan taraf oldular.