Kapat

603 Ostersunds – Örebro Futbol Tahminleri 20 Mayıs

Örebro kazansa bile güven vermiyor. Rakipler, kalelerinde çok rahat pozisyona giriyor. Hoca savunma ve orta alandaki eksiklerden dolayı devşirme bazı isimlerle oynamak durumunda kalıyor ve bu da takımı olumsuz etkiliyor. Orta sahadan Martensson’un sakatlığı devam ediyor. Savunmanın tecrübeli ismi Almeback’ın da bu maçta oynayamayacağı açıklandı. Daha da önemlisi Martensson’un yokluğunda orta sahada görev alan Rogic’in de durumu maç saatinde belli olacak.

Sıkışık fikstürdeki tüm maçlarda oynayan yaşlı kurt Gerzic orada elle tutulur şekilde kalan tek isim. Östersunds’ta da takımın en yaratıcı ismi Aiesh’in ilk yarıyı kapatması moralleri bozdu ancak en azından Örebro kadar dar rotasyona sahip değiller. Savunmadan Isherwood’un cezası onlarda da bazı değişimleri beraberinde getirmek zorunda. İki ekibin de savunma performansı güven verir durumda değil. Taraf bahsi sakıncalı, beklentim bol gol.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.55
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 6 maçta 5 kez 2,5 üzerinde gol atıldı.

Maç Sonucu 11.65
Örebro bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 mağlubiyet elde etti. Östersund bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçı da kazandı.

Karşılıklı Gol Var1.45
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta karşılıklı gol oldu.

İlk Yarı Sonucu 12.10
Örebro bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu.

İki Takım Arasında Oynanan Son 9 Resmi Maçta:
Östersund 2, Örebro 6 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
Östersund 15 gol atarken, Örebro 17 golle karşılık verdi.
3 maç 2,5 gol altında, 6 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
6 maçta karşılıklı gol olurken, 3 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
6 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Östersund 4 ve Örebro 4 maçta ilk golü atan taraf oldular.