Kapat

651 Chalon Saone – Strasbourg Basketbol Tahminleri

Seride durum 2-2. Elan Chalon sahasında oynanacak maçı kazanan şampiyonluğunu ilan edecek. İki takımda bu maça sıkı hazırlandı. İki takımın koçu da oldukça hırslı. Elan Chalon takımında oyun kurucu J.Roberson son maçlarda çok daha fazla sorumluluk aldı ve skor yönünde de sırtladı, boyalı alanda büyük boy avantajıyla M.Fall yine en büyük koz olacak, Nzelulie, Lance Harris, C.Clark takımın diğer önemli ve formda isimleri.

Strasbourg cephesinde A.Slaughter, E.Walker, Romeo Travis üçlüsü çok formdalar, bu üçlü ritm bulduğunda Strasbourg takımını durdurmak zor, M.Jaiteh ve M.Lacombe diğer formda isimler.

Elan Chalon’un 4070 kişilik salonunda Strasbourg külübü için %5 kadar yer ayrılacak. Strasbourg cephesi son 2 sezondur şampiyonluğu finalde kaybediyor ekstra final olarak da geçen sezon GS’ye kaybedilen Eurocup finali var. Strasbourg takımı ve Vincent Collent ekibi gerektiği kadar final tecrübesi yaşadı artık kupa kazanmalarını istiyorum.

Serinin son 3 maçında da heyecan son ana kadar sürmüştü, yine son ana kadar heyecanı sürecek bir maç olması muhtemel, benim gönlüm Strasbourg takımından yana olacak +5.5 handikap ile Strasbourg değerli gördğüm bahis MS2