Kapat

651 Ulm – Bamberg Maç Tahmini

Bamberg seride ilk maçta Ulm’u ezip geçti. Bamberg olağanüstü bir dış şut yüzdesi ve isabeti ile oynadı. Sacramento’da forma giyen abisi Jason Thompson’ın da izlediği maçta Ryan Thompson kusursuza yakın bir performans sergiledi. Wanamaker ve Harris de skorda öne çıktılar. NBA patentli Miller, bençten gelip 16 dakikada 13 sayı üretti. Tadda savunmada çaldığı toplar ile takımın hızlı hücumlarda kolay sayı bulmasını sağladı. Bir önceki seride çok iyi maçlar çıkartan Vougioukas’ı da Bamberg koçu Trinchieri 2 sene önce Rusya’da onla beraber çalıştığından iyi bilmesi onu yavaşlatmalarını sağladı. Son 9 maçı kazandılar.

Ulm koçu Leibenath bir önceki seriden 5 maçlık yorgunluğun da bu maçtaki kalite farkının ortaya çıkamsında etken olduğunu söyledi. Bir çok oyuncu berbat bir maç çıkardı. Clyburn ve Rush gibi skorerler etkisiz kaldı, fazla top kaybı yaptılar. Schwelthelm oyunun iki tarafında da kötüydü.

İki takım geçen ay Ulm’da karşılaşmış ve Bamberg rakibini 95-88 devirmişti. Bamberg son 5 deplasman maçında 88 sayı ortalaması yakaladı. Ulm da son 8 iç saha maçında 87 sayı ortalaması yakaladı. Son 6 iç saha maçında ortalama 87 sayı yedi. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum. Bamberg’in de kazanacağını düşünüyorum. Maç Sonucu 2