Kapat

652 Bayern Münih – Bamberg Maç Tahmini

Serinin ikinci maçında 18 sayı geriden gelip 2-0 düşmekten kurtulan ve saha avantajını tekrar ele geçiren Bamberg pazar günü çekişmeli geçen maçta üçüncü çeyrekteki seri ile farkı aşıp kazandı ve şampiyonluğa bir maç uzaklığa geldi. İki takımın bu sezon oynadığı üst üste 4 resmi maçı Bayern kazandıktan sonra Bamberg son 2 maçta bu şanssızlığını kırdı. Bir maç daha kazanırlarsa son 5 sezonda 4. şampiyonluklarını alacaklar.

Bamberg’de ilk 2 maçta kötü oynayan Thompson, Wanamaker ve Strelnieks’in son maçta çok iyi oynaması sevindirici oldu. İlk maçların aksine son maçta yüksek yüzde ile fazla üçlük isabeti buldular. Bayern son maçta ribaundlardaki avantaja rağmen fazla top kaybı yaptı. John Bryant iyi bir seri geçiriyor. Diğer oyuncular istikrarsız bir görüntüde.

Geçen hafta öncesi bu sezon ligte son 6 ayda sadece bir iç saha mağlubiyeti aldıktan sonra Bayern Münih, son iç saha maçında geçen hafta Bamberg’e kaybetmişti. Bamberg son 6 deplasman maçını kazandı. Çekişmeli bir maç olmasını bekliyorum. Bamberg denenebilir. MS2