Kapat

656 Unicaja Malaga – CSKA Moskova Maç Tahmini

Bu Maç 19 Mart’ta Oynanacak Maçın Tahminidir.

Malaga, ilk turdan beri çok fazla son anlarda maç kaybetti. Geçen hafta Milano’da 7 dakika kala 13 sayı geriden geldiler ve zaman çevirmeleri için yeterli olmadı. Gruptaki 7 mağlubiyetleri tek haneli farkla geldi. Toolson ve Kuzminskas formda. Son 2 iç saha maçında 89 sayı ortalaması yakaladılar. Vasilieadis’in sakatlığı sürüyor. Kalan dönemde şansları çok az olsa da Martin Carpena’da seyircileri önünde her zaman iddialı görüntülerini sürdüreceklerdir. Fazla hücum ribaundu alıyorlar.

CSKA Moskova üst üste 3 maçta 2 mağlubiyet aldıktan sonra son 2 çekişmeli geçen maçı kazandı. Son dönemde bir form düşüklüğü yaşıyorlar. De Colo çok iyi bir Top 16 süreci geçiriyordu ama son maçlarda performansında biraz düşüş var. Weems iç-dış sahada çok farklı bir görüntüde. Keza Vorontsevich de deplasmanda dış şut isabeti konusunda sorun yaşıyor. Markoishvili takıma dönmüştü. Jackson son maçlarda fark yaratamadı.

CSKA Moskova çok fazla ribaund veren bir takım ve Malaga da en fazla hücum ribaundu alan takımlardan biri. İki takım ilk turda aynı grupta yer almıştı ve Malaga’da oynanan maçta Malaga ilk yarıyı 43-27 önde kapatmıştı. Malaga, Top 16’da ilk yarıları ortalama 3 sayı farkla önde kapatıyor. CSKA da deplasmanda ilk yarıları ortalama 2 sayıya yakın farkla geride kapatıyor. İlk yarıdan Malaga alınabilir. Tabiki de CSKA galibiyete daha yakın taraf gözüküyor ama oran itibari ile Malaga düşünülebilir. MS1