Kapat

659 Panathinaikos – Kızıl Yıldız Maç Tahmini

Panathinaikos geçen hafta sahasında Kuzminskas’dan yoksun Malaga karşısında tüm maçı önde götürüp son periyotta maçı veriyordu ki Diamanatidis -Feldein iş birliği ile büyük bir sürprize izin vermediler. Oyun olarak Panathinaikos hala bekleneni veremiyor. Takımda güvenebileceğin net bir skorerin olmayışı Panathinaikos’un bu halde olmasının en büyük sebebi. İç sahada oynadıkları 6 maçın 5’ini kazandılar. Bu gruptan çıkmak için iç sahada hata yapma lüksleri pek fazla yok. Çapraz grubun zorluğunu düşünürsek gruptan çıkmak değil saha avantajını almak için ilk 2 en büyük hedef.

Kızılyıldız geçen hafta Fenerbahçe savunmasına karşı sahalarında dağıldılar. Takımın en skorer isimlerinden Zirbes sahada yokları oynadı. Tabi Vesely ve Udoh’un muazzam savunma performansını es geçmemek lazım. Kızılyıldız bu sezon oynadığı 6 deplasman maçının 5’ini kaybetti ve 6 deplasman maçında da +79 sayı yediler.

Kızılyıldız’ın savunma zaaflarını karşı Panathinakos’un +80 üstü skorlara çıkabileceğini bir maç bekliyorum. Yüksek skorlu bir maç görebiliriz. Panathinakos ise sahasında kazanmaya yakın olan taraf.