Kapat

659 Vitoria – Olympiakos Maç Tahmini

Laboral geçen hafta grupta ilk 4 çıkma adına hedef maçlarından ilkinde Zalgris deplasmanında müthiş bir ilk çeyrek performansıyla çok rahat bir galibiyet aldılar. Mike James ve Darius Adams ikilisi çok iyi oynadılar. Bourousis geçen sene boş geçen Real Madrid sezonu sonunda tekrar kendini bulmuşa benziyor. Fabian Causer ise ne kadar yetenekli bir oyuncu olduğunu her maç gösteriyor. Laboral bu sezon oynadığı 13 iç saha maçının 12’sini kazanmayı başardı ve sadece 1 maçta 80 sayıyı geçemedi. Son 2 senede iç sahada oynadıkları 43 maçın 38’ini kazanmayı başardılar. Hafta sonu ligde Real Madrid karşısında baştan sona üstün olan taraflardı ve maçı da kazanmayı bildiler. Olympiakos ile oynadıkları son 3 iç saha maçını da Laboral kazandı.

Olympiakos sakatlıklarla boğuştu ilk tur gruplarını lider olarak tamamladıktan sonra geçen hafta Barcelona karşısında yine savunmalarıyla maçı kazanmayı bildiler. Hücumda aynı performansı gösteremeseler de kusursuz bir savunma takımı konumundalar. Printezis ve Spanoulis sakatlıktan dönse de o henüz ritim bulabilmiş değiller. Lojeski’nin sakatlığından dolayı bu maçta da oynaması beklenmiyor.

Laboral’in bu zorlu gruptan çıkabileceğini ve iç sahada oynayacağı 7 maçın 5’inde alacağı galibiyet bu gruptan çıkmaya yeteceğini düşünüyorum. İç sahada çok farklı bir takım olan Laboral’in Olympiakos karşısında kazanacağını düşünüyorum. Yüksek skorlu bir maç görebiliriz.