Kapat

660 CSKA Moskova – Olimpiakos Maç Tahmini

CSKA Moskova, Top 16’da belki sadece 2 mağlubiyet almış olabilir fakat bir çok maçı son anlarda kazandılar. Bu sezon iç sahada 93 sayı ortalaması yakaladılar. Son 3 maçta 89 sayı ortalaması yakaladılar. Top 16’da iç saha maçlarında ortalama 173 sayı çıktı. Fazla hücum ribaundu veriyorlar. Rakipleri fazla top kaybına zorluyorlar. Yüksek dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Khryapa sakatlıktan döndü ama adapte olamadı. Keza Fridzon’ı da kullanamıyorlar. Weems, ilk Olympiakos maçında şut atmamış ve az oynamıştı, bu maçta öne çıkabilir.

Olympiakos arka arkaya mağlubiyetlerin ardından geçen hafta Petway dışında Spanoulis ve Sloukas gibi kilit oyuncuların eksikliğine rağmen Efes karşısında son çeyrekte 33 sayı üretip kazanmayı başardı ve ilk 2 iddiasını sürdürdü. Printezis son dönemde fena oynamıyor. Lojeski de geçen hafta toparlandı. Az top kaybı yapıyorlar.

CSKA Moskova’nın Euroleague’de bu sezon 11 iç saha maçının 9’u ÜST bitti. Bu maçta da hücumda tıkanmayacaklarını ve tempoyu çok yukarı çekeceklerini ve maçın da ÜST biteceğini tahmin ediyorum. CSKA’nın da kazanacağını düşünüyorum.