Kapat

663 Kosova – Polonya Basketbol Tahminleri 1 Temmuz

Kağıt üzerinde hiçbir iddiası olmayan Kosova basketbol milli takımı için duygusal bir dönem yaşanıyor. Geçen hafta daha önce ülkemizde Aydın Okçu ismi ile yer almış Gazmend Sinani, geçtiğimiz hafta trafik kazasında vefat etti ve birkaç oyuncunun da yaralandığı kaza sonrası federasyon bu maçların ertelenmesini talep etmişti.

Fakat oynanacağı yönünde karar çıktıktan sonra zayıf Macaristan karşısında ilk yarı oyundan kopmasalar da ikinci yarı dağıldılar. Berisha çok fazla inisiyatif alıyor fakat çok düşük şut yüzdesi ile oynuyor. Bu kez devşirmeden yoksunlar.

Polonya her ne kadar üçüncü eleme penceresine çok fazla eksikle gelse de kağıt üzerinde tam kadro olsalar bile sonuçları değişmeyecek maçları olacaktı diyebiliriz. 3 gün önce Litvanya karşısında son çeyrekte dağıldılar. Devşirme Slaughter, Kulig, Wojciechowski, Lapeta ve Karnowski yok. Lampe takıma döns de çok etkisiz kaldı.

Yıldız Waczynski de keza 2/13 şut attı. Polonya ikinci eleme turunda şansını sürdürmesi için bu maçı da kazanması gerekiyor. Bir önceki maç Litvanya’nın sert savunmasına takılan ekibin bu kez bu hatayı yapmayacağını tahmin ediyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!