Kapat

663 TED Kolejliler – Karşıyaka Maç Tahmini

TED Kolejliler üst üste 10 maçta 9 mağlubiyet aldıktan sonra geçen hafta kader maçında Tofaş deplasmanında farklı kazanarak ligte kalma yolunda büyük avantaj elde etti. Son 7 iç saha maçını kaybettiler. Lucas-Tucker ikilisi iyi bir uyum yakaladı.

Karşıyaka son 5 maçta 4 galibiyet alarak 4. sıradaki yerini sağlamlaştırdı. Dixon takımı sürüklüyor. Diebler da dış şutları ile iyi katkı veriyor. Geçen hafta 20 üçlük isabeti bularak kulüp rekorunu kırmış olabilirler. Son 7 deplasman maçında 6 galibiyet aldılar. Son 3 deplasman maçında ilk yarı handikabı aştılar. 14 deplasman maçının 11’inde normal sürede 75’den fazla sayı yemediler.

TED Kolejliler’in düşmesi için kalan 2 maçını da kaybetmesi ve Tofaş’ın 2 maçını da kazanması yada Tofaş’ın 2 maçını da kaybettiği takdirde kalan 2 maçta Eskişehir’den az galibiyet almaması gerekiyor. TED Kolejliler son 6 iç saha maçında ilk yarı handikapta kalamadı. Karşıyaka 14 deplasman maçının 10’unda ilk yarı handikabı aştı. TED için çok daha önemli bir maç olsa da Karşıyaka’nın kazanmasını bekliyorum. MS2