Kapat

666 Badalona – Barcelona Maç Tahmini

Badalona üst üste 11 maçta 10 galibiyet aldıktan sonra son 2 maçını deplasmanda oynadı ve çekişmeli geçen maçları kaybetti. Sahalarında ise çok farklı görüntüleri var. Son 8 iç saha maçını kazandılar. Son 3 iç saha maçında 67’den fazla sayı yemediler. Son maçlarda ribaundlarda sıkıntı yaşadılar. Bu sezon önceki sezonlardan farklı olarak tecrübeli oyuncular daha ön planda.

Barcelona ligte son 5 maçta 4 galibiyet aldı. Ligte ilk 4 deplasman maçını kazandıktan sonra son 6 deplasman maçında 5 mağlubiyet aldılar. Navarro’nun sakatlığı geçti. Geçen hafta oynamayan Lampe’nin oynama durumu zor gözüküyor. Hezonja son dönemde yakaladığı şansı iyi değerlendirmişti.

Badalona bu maçı kazanırsa rakibine hem bir galibiyet üstünlük kuracak hem de ikili averajda üstünlüğü olacak. Katalan derbisinde uzun yıllardır Barcelona rakibine ağır üstünlük kurduktan sonra ligin ilk yarısında Badalona rakibini deplasmanda devirerek 2007’den sonra rakibine karşı ilk galibiyetini almıştı. Barcelona son 8 resmi deplasman maçında 7 mağlubiyet aldı. Son 7 deplasman maçının 6’sında 75’e ulaşamadılar. Badalona’nın kazanabileceğini düşünüyorum. Maç Sonucu 1