Kapat

669 Banvit – Trabzonspor Maç Tahmini

Banvit 4 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 4 maçta 3 galibiyet aldı. Son 3 iç saha maçında 158 sayı çıktı. 6 maç sonra geçen hafta 80 sayının altında kaldılar ama Gaziantep ile playoff yolundaki sert geçen mücadeleyi kazandılar. Davis istikrarlı katkısını sürdürüyor.

Trabzonspor, geçen haftasonu Eurochallenge finalini çok talihsiz bir şekilde kaybettikten sonra ligte playoff yolunda kalan maçlarına konsantre olmuş durumda. Haftaiçi erteleme maçında Uşak’a patlama yaptılar ve 114 sayı atıp kazandılar. Son 4 lig maçını 96 sayı ortalaması ile oynayıp kazandılar. Son 4 deplasman maçının 3’ünde 166 üzeri sayı çıktı. Son 10 deplasman maçında 7 galibiyet aldılar. Hardy ve Stipanovic son lig maçlarında etkiliydi. Fazla üçlük isabeti buluyorlar.

Trabzonspor’un son 4 deplasman maçı ve son 10 lig maçının 8’i ÜST bitti. Banvit’in de son 3 iç saha maçı son 7 maçının 6’sı ÜST bitti. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum. Banvit’in de galibiyete yakın olduğunu tahmin ediyorum. MS1