Kapat

683 Ted Ankara Kolejliler – Beşiktaş iddaa Basketbol Tahminleri

TED Kolejliler’de belirsizliğin hakim olması ile Eylül ayına kadar transferde hamle yapamadılar. Kadrodaki oyuncuları tutmaya çalıştılar ve genç oyuncular ağırlıklı bir kadro ile yer alacaklarını açıkladılar. Maddi sıkıntılardan dolayı çok ucuz 4 yabancı oyuncuyu kadroya katacaklarını belirtmişlerdi. Jason Love, Shannon Shorter, Devin Thomas ve Dominique Morrison ile anlaştılar.

2012’deki efsanevi sezonun ardından son yıllarda çok başarısız bir Beşiktaş var. Son yıllarda her koç değişimi büyük umut sağlasa da devamı iyi olmadı. Sonunda en fazla ses getirecek Karşıyaka ile başarılı sezonlar geçirenler Ufuk Sarıca takımın başına geçti. Sarıca, 2006-2008 arasında da Beşiktaş teknik heyetindeydi. Kadroda silbaştan yaptılar. Kyle Weems, Michael Roll, DJ Strawberry, Sertaç Şanlı, Erkan Veyseloğlu, İlkan Karaman, Kenan Sipahi, Michael Thompson, Şafak Edge, Vladimir Stimac ve Earl Clark ile anlaştılar.

Beşiktaş hazırlık döneminin sonunda ligimizin takımlarına karşı yüksek tempolu akıcı bir oyun sergiledi. Zayıf rakibi karşısında da yüksek skor üreteceklerini ve ilk yarıdan farkı çok açıp kazanacaklarını tahmin ediyorum. İY2