Kapat

684 AEK – Apollon Patras Basketbol Tahminleri

AEK, Zdovc yönetiminde çok disiplinli ve yüksek yoğunlukta basketbol oynayan bir ekip. Ligte sadece 3 deplasman maçını kaybettiler. 6 iç saha maçında rakipleri 62 sayı ortalamasında tutup kazandılar. Son 5 iç saha maçlarının 4’ü alt bitti. Geçen hafta Aris deplasmanında kaybedince kupada finale kalamadılar ve rakibin büyük sevinç gösterisi maçın önemini anlatılır nitelikteydi. Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi mücadelesinde Partizan’a konuk oldular ve kazandılar. Vasileaidis sakatlıktan bir türlü dönemedi. Sakota da sakatlandı ve oynamayacak. Donnie McGrath ile anlaşmışlardı.

Apollon Patras son 4 maçta 3 mağlubiyet aldı. Kostas Mexas ile yollar ayrıldı ve takımın başına Thanasis Skourtopoulos geçti. Son 5 maçta 65 sayı ortalamasında kaldılar. 6 deplasman maçının 5’inde handikapta kalamadılar. Çok düşük şut yüzdesi ile oynuyorlar. Yabancılar kötü bir sezon geçiriyor.

Apollon Patras son 4 deplasman maçını ortalama 22 sayı farkla yenik bitirdi. AEK da iç saha maçlarını ortalama 22 sayı farkla kazandı. AEK’nın 20 üzeri farkla kazanmasını bekliyorum. Apollon Patras’ın 6 deplasman maçının 5’i alt bitti. AEK’nın son 11 lig maçının 8’i alt bitti. Alt da oynanabilir. MS1