Kapat

685 Aris – Trikala iddaa Basketbol Tahminleri

Son yıllarda tekrar canlanan Aris, ligte yarı final oynamayı başarıyor. Geçen sezon Eurocup’da da Unics Kazan’ı iki maçta da devirmişler ve zorlu ikinci grup aşamasında averajla elenmişlerdi. Uzun yıllar Dimitris Priftis takımın başında yer alıyor. Yabancı oyuncularda değişim yaşandı. Will Cummings, Devyn Marble, Viktor Sanikidze ve Michael Jenkins ile anlaştılar.

3 sene önce birinci lige yükselen Trikala, bu 3 sezonda küme düşme hattının hemen üzerinde yer aldı. Geçen sezon son 2 maçı kazanarak ligte kaldılar. Kostas Fleverakis takımdan ayrıldı ve yerine takımın başına son 3 sezon Arkadikos’u çalıştırmış 34 yaşındaki Giannis Kastritis geçti. Angelo Tsagarakis, Gilvydas Biruta, Kelsey Barlow, Carson Desrosiers, Mike Caffey, Malcolm McMillan ve Oleksandr Lypovyy ile anlaştılar.

Trikala az hazırlık maçı yaptı ve durumları için net bir şey söylemek zor olur. Manolopoulos’un sakatlık problemi vardı ve bu maçta durumu belirsiz. Aris’in maça iyi başlayıp ilk yarıdan farkı açmasını bekliyorum. İY1