Kapat

685 Kymi – Lavrio Basketbol Tahminleri

Kymi’nin üst üste 9 maçında sahasında oynayan takımlar kazandıktan sonra son maçta beklenildiği gibi Olympiakos karşısında tutunamadılar ve bu serileri son buldu.
Disiplinsiz davranışı sonrası kendini sakatlayan Jordan ile yollar ayrıldı. El-Amin ile de yolların ayrılması gündemdeydi fakat özür diledikten sonra kadroda kaldı. Daniel Orton ile anlaştılar. Fazla top kaybı yapıyorlar.

Lavrio 6 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son 4 maçta 2 galibiyet aldı. 6 deplasman maçında 68 sayı ortalamasında kalıp 5 mağlubiyet aldılar. Johnson, Young ve Shelton ile yollar ayrılmıştı. Jamal Nixon ile anlaşmışlardı. 3 senelik anlaşmalarına rağmen beklentilerin altında kaldığı için Kok ile de yollar ayrıldı. Sakarya forması ile geçen sezon ikinci ligte ribaund kralı olan Sean Evans ile anlaştılar. Kısıtlı bir ekipler geçen hafta hazırlık maçında bile sahalarında Rethymno karşısında küçük düşürücü şekilde kaybettiler. Ribaundlarda eziliyorlar.

Kymi’nin son 11 maçının 7’si alt bitti. Son 5 iç saha maçlarının 3’ü alt bitti. Lavrio’nun son 9 maçının 7’si alt bitti. Eğriboz adasında Halkida’da oynanacak bu maç için uzun süre önce ev sahibi ekip taraftara da çağrıda bulundu. Playoff şansını devam ettirme adına çok kritik olan bu mücadelede az sayı çıkmasını bekliyorum. ALT