Kapat

691 Letonya – Büyük Britanya EuroBasket 2017 Basketbol Tahminleri

İlk maçta Sırbistan karşısında kazanabileceği maçı kaybeden Letonya ikinci maçta Belçika karşısında farka koştu. Maçın ikinci çeyreğinde 15 sayılık üstünlük kuran ekip son çeyrekte de 20 sayılık fark yakalayarak istediklerinde neler yapabileceklerini gösterdiler.

Rakibin top kayıplarından çok fazla sayı çıkardılar. Porzingis ne kadar özel bir oyuncu olduğunu harika performansı ile gösterdi. Strelnieks neden Olympiakos’a transfer olmayı hak ettiğini Timma da neden Baskonia formasını giymeye layık olduğunu özel performansları ile gösterdi. Son maçta parmağındaki sakatlıktan oynamayan Davis Bertans’ın durumu ciddi değil ve bu maçta oynayabilir. Kısaların büyük problem olduğu Büyük Britanya, Belçika karşısında olduğu gibi millilerimiz önünde de savunmada iyi bir görüntü vermedi ve ilk yarıdan 49 sayı yedikten sonra pek fazla bir şansları kalmadı.

Olaseni yine çok etkiliydi. Lawrence’in sürpriz bir katkı verdiği maçta Clark’ın berbat oynaması maçta kalmalarını engelledi. Fazla top kaybı yaptılar. Son maçta boyalı alan dışında sadece bir ikilik isabeti buldular. Letonya için bu mücadele iyi bir antrenman maçı olacaktır. Nitekim yarın sadece mesaj maçı değil de grupta ilk 2 sıra için kader maçı da sayılabilecek Rusya mücadelesine çıkacaklar. Letonya’nın rakibini üçlük bombardımanına tutacağı maçta çok yüksek skorların görülmesi sürrpiz olmaz.

BU KARŞILAŞMANIN EN YÜKSEK ORANLARI GOLDENBAHİS CANLI BAHİS SİTESİNDE! HEMEN TIKLA VE KAYIT OL!