Kapat

693 Avellino – Reggiana Emilia iddaa Tahminleri

Tıpkı 2011’de olduğu gibi Avellino geçen sezon da sezon içinde kadrodaki değişime rağmen harika bir sezon geçirdi ve normal sezonu 3. sırada bitirip yarı finalde tüm maçları sahasında oynayan takımların kazandığı seride Emilia’ya son maçta kaybedip elendi. İtalya kupasında da ilk kez finale yükseldiler. Geçen sezon takımın başına geçen Stefano Sacripanti’nin de takımın başarısında payı büyük. İtalya ligi sayı kralı olan Nunnally’i Fenerbahçe’ye kaptırdılar. Green, Ragland ve Leunen takımda kalırken Retin Obasohan, Adonis Thomas, Kyrylo Fesenko, Andrea Zerini, Maco Cusin ve Levi Randolph ile anlaştılar.

Son yıllarda kadrosunun üzerinde bir başarı gösteren Emilia var. Son 2 sezonda ligte final oynamayı başardılar. Çok uzun yıllardır takımın teknik heyetinde yer alan Massimiliano Menetti’nin takımın başarısında payı büyük. Needham, Polonara, Aradori, Gentile, De Nicolao ve Della Valle takımda kaldı. Riccardo Cervi, Delroy James ve Sava Lesic ile anlaştılar.

Geçen sezon iki takımın playoff serisinde tüm maçları sahasında oynayan takımlar kazandı ve Emilia seriyi 7. maçta geçmeyi başarmıştı. İki takım da hazırlık maçlarında savunma anlamında iyi bir görüntü vermedi. Avellino’nun sahip olduğu skor potansiyelleri ile kolay pes etmeyeceğini tahmin ediyorum. Ayrıca yüksek skorlu bir maç olmasını bekliyorum. MS1