Kapat

694 Cska Moskova – Lokomotiv Kuban Basketbol Tahminleri

CSKA son maçta Zenit’e yenilerek ligde 2.mağlubiyetini aldı. Zenit oyunu baştan sonuna kadar üstün hücum performansıyla CSKA’ya resmen yıldırdı ve CSKA gibi devi devirmesini başardılar. Ligde Zenit’ten başka CSKA’yı yenebilen Lokomotiv Kuban var, onlarda kendi sahalarında CSKA’yı yenmeyi başarmışlardı, şimdi deplasmana çıkıyorlar. CSKA iç sahada 8 maçta hiç yenilmedi .
Lokomotiv Kuban CSKA’nın ardından 2.sırada. İç sahada oldukları kadar, deplasmanda da çok etkililer. Savunma yönleriyle dikkat çeken bir takımlar, deplasmanda en az sayı yiyen 2.takımlar. Ligin en iyi ribaunt ortalamasına sahip takımılar. Rakipleri düşük dış şut yüzdesinde çalışıyorlar genellikle zayıf rakiplere karşı sıkı savunmalarıyla maçları lehine çevirmesini biliyorlar.

CSKA kendi sahasında vites arttıran bir takım, ritmlerini bulduklarında durdurulması zor takımlar ancak havaya giremediklerinde de maç içinde sallantılar yaşayabiliyorlar. Rakip Lokomotiv Kuban kaliteli bir takım ve CSKA’nın en ufak hatalarında affetmeyecek kadro kalitesine sahip, +13.5 handikapla Kuban tarafında duruyorum.