Kapat

695 Le Mans – Cholet Basketbol Tahminleri

Le Mans lige ilk 2 maçı kazanarak başladıktan sonra son 4 maçı ortalama 82 sayı yiyerek kaybettiler. Çok yüksek dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Dış oyuncu savunmasında da zorlanıyorlar. Düşük dış şut yüzdesi ile mücadele ediyorlar. Birçok önemli oyuncunun daha efektiv oynaması gerekiyor.

Cholet 3 maçlık galibiyet serisi sonrası geçen hafta Chalon’a kaybetti. Son 4 maçta 87 sayı ortalaması yakaladılar. Çok yüksek şut yüzdesi ile mücadele ediyorlar. 5 oyuncunun çift haneli skor ortalaması var. Angel Rodriguez öne çıkmış durumda ve formda. Geçen sezon son 8 deplasman maçını kaybeden ekip bu sezon son 2 deplasman maçını kazandı.

Sezon başında Le Mans, Cholet’i Fransa kupasında farklı geçmişti. Le Mans çarşamba günü Finlandiya’da Kataja ile Şampiyonlar Ligi maçına çıktı ve çekişmeli geçen maçı kaybetti. Yolculuğun zorlu olması biraz takımı yıpratabilir. Yüksek tempolu oynayan ve savunmayı ikinci plana bırakan Cholet karşısında Le Mans’ın da bu tempoya ayak uyduracağını ve maçın üst biteceğini tahmin ediyorum.