Kapat

697 Chalons-Reims – Antibes iddaa Tahminleri

2 sezon önce birinci lige davet ile katılan Chalons-Reims iki senedir deplasmanda aldığı sürpriz sonuçlarla dikkat çekiyor ve playoff mücadelesi veriyor. Takım kurulduğundan beri Nikola Antic takımın başında. Geçen sezonki takımın önemli oyuncularından sadece Alex Young’ı tutabildiler. Nicolas de Jong, Mark Payne, Tyler Cain, Miha Vasl, Jermaine Anderson ve Steven Smith ile anlaştılar. Koçun oğlu Luka Antic de hep burada.

Son yıllarda asansör takım olan Antibes, geçen sezon tekrar çıktığı birinci ligte iç-dış sahada çok farklı bir grafik çizerek playoff’a kalamadı. Julien Espinosa 3 senedir takımın başında. Geçen sezonki takımın yıldızı Tim Blue dışında emektar guard Willie Solomon takımda kaldı. Kenny Gaines, Chris Otule, Chester Simmons, Charles Galliou ve Jonathan Tornato ile anlaştılar. Yaş ortalaması yüksek bir ekipler.

Chalons hazırlık döneminin iyi takımlarından biriydi. Antibes de temsilcilerimiz ile oynadığı ve dağıldığı maçları bir kenara bırakırsak bile skor sıkıntısı yaşayan bir takım izlenimi verdi. Düşük skorlu bir maç olmasını bekliyorum. MS1