Kapat

699 Chalon Saone – Orleans iddaa Tahminleri

2012’deki tarihi sezonun ardından Chalon son 3 senedir, son haftalarda gösterdiği başarı ile playoff’a kalıyor. Geçen sezon da playoff’a çeyrek finalde veda ettiler. 4 senedir Jean-Denys Choulet takımın başında. Geçen sezonki takımın yıldızı John Roberson dışında kadroyu komple yenilediler. Gedeon Pitard, Lance Harris, Moustapha Fall, Mareks Mejeris, Cameron Clark, Jeremy Nzeulie, Cameron Clark ve Thomas Gipson ile anlaştılar.

Orleans, 4 yıldır playoff’a kalamıyor. 2 senedir Pierre Vincent takımın başında. Geçen sezonki kadroyu büyük ölçüde korumayı başardılar. Ahmad Nivins, Micah Downs ve Jonathan Kazadi transferleri ile gidenlerin yerine daha iyi takviyeler yapmış oldular.

İki takım geçen hafta hazırlık maçında Bourges’da karşı karşıya geldi ve Chalon rakibini 85-71 devirdi. Chalon zaten hazırlık döneminin flaş ekiplerinden biriydi. Yüksek tempolu ve akıcı oyunları ile rakiplerinin üstesinden geldiler. Orleans da hazırlık maçlarının büyük bölümünde skor sıkıntısı yaşadı. Bu maçta da düşük skorda kalıp direnemeyeceklerini düşünüyorum. MS1