Kapat

7 Ekim 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

7 Ekim 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Belçika – Fransa
Son Dünya şampiyonu Fransa, EURO 2020’de pek iyi sonuçlar almadı ve turnuvayı büyük bir hayal kırıklığıyla kapattı. Uzun süredir mağlup olmuyorlar fakat kazanmakta da güçlük çekiyorlar. Benzema’nın gelişi onlara büyük bir güç katmıştı, bunu devam ettirmek isteyeceklerdir. Belçika’nın altın jenerasyonu artık yavaş yavaş yaşlandı ve bu süreçte hiç büyük başarıları yok. Fransa karşısında skoru tutmak isteyeceklerini düşünüyorum. Fransa’nın oyunu da buna oldukça müsait. 2.5 gol barajı bence bu maçta aşılmayacaktır.

Avustralya – Umman
Oman, Avustralya için pek zorlu bir rakip değil. Grupta da zaten seri şekilde galibiyetler aldılar ve neredeyse zorlandıkları maç yok diyebiliriz. Oman karşısında çıktıkları son maçlarda gollü galibiyetler aldılar. Yine bu tarz bir sonuç görmemiz bence olası. 2.5 gol barajının üstü, cazip orandan denenebilir.


Ruanda – Uganda
İlk iki maçı pek istediği gibi geçiremeyen iki takım karşı karşıya gelecek. Ruanda, iki maçta sadece bir puan alırken bir gol attı ve kalesinde iki gol gördü. Uganda’nın ise her iki maçı da 0-0 beraberlikle sonuçlandı. Maçlarında henüz gol sesi çıkmadı fakat bu maçta ben gol göreceğimizi düşünüyorum. 1.5 gol barajı bu maçta aşılabilir.


Tunus – Moritanya
Tunus’un Moritanya karşısında büyük bir kalite ve oyun üstünlüğü bulunuyor. Tunus, gruptaki iki maçında henüz gol yemedi ve beş gol attı. Moritanya ise puan alamadı. İşleri pek kolay gözükmüyor. Tunus karşısında da oyunu tutmaya çalışacaklardır ama ne kadar becerecekleri merak konusu. İlk yarıda 1.5 gol barajının aşılmayacağını düşünüyorum.