Kapat

7 Eylül 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

7 Eylül 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Kuzey İrlanda – Norveç
Gayet olumlu bir süreçten geçen ve Haaland, Sörloth, Odegaard, King hattıyla son derece ürkütücü bir profile dönüşen Norveç, Avusturya karşısında çok ama çok kötü bir futbol oynayıp 2-1 kaybetti. Hoca Lagerback’ı da çok şaşırtan bu oyunun üst üste iki maç tekrarlanabileceğini sanmıyorum ki hoca da bunu belirtti Kuzey İrlanda deplasmanı öncesinde.

Odegaard’ın yokluğu etkiledi evet ama yine de bu kadar sönük bir performans beklenmedikti. Kuzey İrlanda cephesinde Romanya deplasmanı fena geçmedi ve alınan 1 puan gayet iyiydi. O maçı deplasmanda, 50 dakikayı aşkın süre 10 kişi oynamaları biraz problem olabilir zira zaten maç ritminden uzak olunan bir süreçten bahsediyoruz. Magennis kart cezalısı. Duran toptan gol bulabileceklerini düşünüyorum yine de. İki ekip de gol atar.

Hollanda – İtalya
Bu maça Hollanda, Polonya ile İtalya da Bosna Hersek ile karşılaştıktan sonra çıkıyor. Geniş bir kadro açıklayan İtalya’da Verratti sakatlığı nedeniyle yok. Roberto Mancini’nin ekibi bu sezonu iyi geçiren oyunculardan kurulu. Hollanda’da da önemli isimler var ama özellikle orta saha ve hücum hattı İtalya’ya karşı zorlanabilir.

İtalya’nın da tempoyu çok yükseltmeyeceğini düşünüyorum. Avrupa futbolunun iki devinin kapışmasını 2.5 altına yakın buluyorum. Riski azaltmak için ilk yarı 1.5 altı veya 3.5 altı seçimleri değerlendirilebilir. Skor beklentim 1-1’lik beraberlik.
Bosna Hersek – Polonya
Bosna, ilk yarısı golsüz eşitlikle sonuçlanan İtalya deplasmanından 1-1’lik eşitlikle dönerek moral seviyesini yükseltti. Oyunun genelinde iyi görünen Bosna, özellikle savunmada başarılı bir performans ortaya koydu. Polonya, Hollanda deplasmanında tek golle kaybetti.

Oyun içinde düşük tempoda kalmayı tercih eden Polonya, hücumda risk almadı. İlk maç performanslarına bakarak iki takımın savunmaya yönelik oyunda daha öncelikli olduğunu gözlemledim. Bu tercih süreklilik gösterecektir. Kısık skorlu bir sonuç bekliyorum. Tercihim 2,5 gol altı bahsi olacak