Kapat

7 Eylül 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

7 Eylül 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Azerbaycan – Portekiz
Portekiz çok zorlandığı İrlanda mücadelesini yıldızı Ronaldo ile yine çözmeyi başardı. Sırbistan ile zirve yarışında 10 puanla kıyasıya bir çekişme izliyoruz. Diğer takımlar ve grubun eşleşmeleri nispeten daha rahat geçebilir. Azerbaycan ilk puanını yine İrlanda karşısında aldığını hatırlatalım. Büyük bir tecrübe eksiklerinin olduğunu görüyoruz. Portekiz hata yapmak istemeyecek ama çok gol beklemiyorum. 2&3.5 gol alt kuponlarda değerlendirilebilir.

Norveç – Cebelitarık
Norveç rakipleri aralarında oynuyorken bu durumu avantaja çevirmeye çalışacak. Türkiye ve Hollanda maçlarında istediği sonuçları alamadığından bu karşılaşma puan olarak psikolojik önem taşıyor. Rotasyon ufak çaplı yapılabileceğini düşünerek kadro başlangıcına bakılmasını kesinlikle öneriyorum. Cebelitarık mütevazi yapısıyla minimum fark yerse iyi bakıyor. Türkiye maçında ilk yarı beraberliği bile kendileri için büyük başarı sayılmıştır. Bu kez yıldızları sahne alırsa Norveç’in baskı kurarak ilk yarı 1.5 üst tercihini öneriyorum.

Fransa – Finlandiya
Fransa son 2 maçında beraberlik alarak herkesi şaşırttı. Tek sebebi arkasından gelen takımların hala çok geride olmasından kaynaklanıyor. Önemli bir istatistik aktarmam gerekirse 5 maçın hepsi 2.5 gol altı sonuçlarla bitti. Finlandiya için kalan 3 maç fikstürünün kolay olmadığını düşünüyorum. İkincilik bu yüzden biraz daha Ukrayna yakınlarında görünüyor. Artık tam anlamıyla Dünya Kupası katılım keyfini sürmek isteyen Fransa’nın ilk yarıdan sonuç alabileceğini düşünüyorum.

Hollanda – Türkiye
Grup birinciliğini yakından ilgilendiren bir maç olacak. Milli takımımız Karadağ beraberliği ile rakiplerinin yakınına gelmesini sağladı. Cebelitarık bir nebze nefes aldırsa bile bu karşılaşmayı kaybetmemek önemli. Gerçi üzerimize gelen takımlara karşı daha iyi oynadığımızı düşündüğüm için avantaja çevirebiliriz. Tek handikap sol bek yönünde biraz zayıfız rakibinde en çok hücum ettiği kanat burası sıkıntı yaratabilir. Hollanda cephesinde tempo ikinci maçlar serisiyle artacaktır. Önemli bir hücum hattı ve orta sahaya sahip. Taraf galibiyeti yerine karşılıklı goller öneriyorum.