Kapat

7 Haziran 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

7 Haziran 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Sırbistan U19 – Norveç U19
Sırbistan U19 bu maç öncesinde gruba iddialı ve güzel bir görüntü ile başlamıştı. Güçlü rakibi Hollanda karşısında galibiyet almayı başardıktan sonra, Ukrayna karşısında da 1 puanı almayı başarmışlardı. Norveç U19 ise, tam anlamıyla istediği başlangıcı yapamamış olabilir. Bir atılım yapmak isteyeceklerdir ancak güç durumu olarak Sırbistan rakibine göre daha önde. Bu maçı da ben Sırbistan U19’un kazanacağını düşünüyorum.

Ukrayna U19 – Hollanda U19
Ukrayna’nın genç takımı, yakaladığı form grafiği ile birlikte çok güzel işler çıkarıyor. Bakıldığında uzunca bir süredir maç kaybetmediklerini görüyoruz. Hollanda da çok güçlü bir takım ancak bazı maçlarda isteneni tam anlamıyla verebildiklerini söylemek zor. Mücadele açısından keyifli ve gollü bir karşılaşma izleyebiliriz. Ben bu maçta Ukrayna U19 takımının, maçı kaybetmeyeceğini düşünüyorum.


Almanya – İngiltere
Almanya son 2 büyük turnuvada beklenmedik sonuçlar aldı. Sonrasında iyi bir Dünya Kupası Eleme Grubu geçirdiler. Uluslar Ligi’nde de biraz olsun yükselen bu formlarını sürdürmek için sahaya çıkıyorlar. Kadro kalitesi itibarıyla her zaman şampiyonluğa aday olabilecek bir takım şüphesiz. İngiltere ise uzun yıllar sonra en iyi kadro yapılanmasını kurdu. Avrupa Şampiyonası’nda finalde hayal kırıklığı yaşasalar da önümüzdeki turnuvalarda da şampiyonluk adayı olacaklardır. Keyifli bir maç bekliyorum. Bu maçta tercihim karşılıklı gol var olacak.

İtalya – Macaristan
İtalya çıktığı son 5 resmi maçı kazanamadı ve Dünya Kupası’na gidememenin şokunu üstlerinden hala atamamış gibiler. Macaristan ise savunma direnci oldukça yüksek bir takım ve birçok maçta sürpriz skorlar üretebiliyorlar. İtalya’ya karşı da bu mücadeleleri devam edecektir diye düşünüyorum. İtalya kendini toparlayabilmek için bu maçı etkili oynamak isteyecektir ama işleri hiç de kolay değil. Ben Macaristan’ın en az 1 gol bulabileceğini düşünüyorum.