Kapat

701 Nancy – Chalons Basketbol Tahminleri

Nancy ligte son 10 maçta 9 mağlubiyet aldı. Brion Rush ve Demond Mallet gibi kaliteli gaurd hamleleri ile takımı güçlendirdiler. Urtasun ve Hunt formda. McFadden, PAOK yolunu tuttuktan sonra yeni transfer Brown da son lig maçında ilk kez oynamıştı. Son 2 iç saha maçında ilk yarıda 42 sayı ortalaması yakalayıp rakiplerine ortalama 11 sayı üstünlük kurdular. Son 9 maçın 8’inde 75’i aşamadılar. Geçen hafta kupada Nanterre deplasmanında bir varlık gösteremediler.

Chalons’un ligte son 12 maçının 11’inde sahasında oynayan takımlar kazandı. Geçen hafta kupada Toulon deplasmanında maçın ikinci yarısını kötü oynayıp kaybettiler. Son 7 deplasman maçını ortalama 89 sayı yiyip kaybettiler. Rakipleri çok yüksek şut yüzdesi ile oynuyor. Ribaundlarda eziliyorlar.

Chalons ligte son 9 deplasman maçının 7’sinde ilk yarı handikapta kalamadı. Nancy son 6 iç saha maçının 5’inde ilk yarı handikabı aştı. Nancy’nin ligte kalması için iç sahada hata yapmaması gerekiyor. Ligin ilk yarısında 4 sayı farkla kaybettikleri Chalons da hedef maçlardan biri. Maça yüksek konsantrasyonla iyi bir başlangıç yapmalarını bekliyorum. İY1