Kapat

701 Zielona Gora – Starogard Gdanski Maç Tahmini

Zielona Gora 3 maçlık galibiyet serisinin ardından geçen hafta Rosa Radom deplasmanında kaybetti. Sezonun en düşük skorunda kalan ekibin bu maçta bir reaksiyon göstermesini bekliyorum. Bu maçı kazanırlarsa normal sezonu lider bitirmiş olacaklar. Zamojski son maçlarda çok etkisizdi ve kabus gibi bir sezon geçiriyor. Hosley-Koszarek ikilisi takımı sırtlamış durumda. Son maçlarda ribaundlarda sorun yaşadılar.

Starogard Gdanski arka arkaya galibiyetlerin ardından son 2 maçını farklı kaybetti. Son 16 maçın 13’ünde 90 üzeri sayı yediler ve bu 13 maçı da kaybettiler. Son 8 deplasman maçında ortalama 96 sayı yediler. Playoff ihtimalleri yok. Sapp formda. 3 Amerikalı hücumda takımı sırtlamış durumda.

Zielona Gora son 7 iç saha maçının 5’inde en az 80 sayı attı. Gdanski’nin son 17 maçının 14’ü ÜST bitti. Konuk ekibin yüksek tempolu oyununa Zielona Gora’nın da ayak uyduracağını ve yüksek skor çıkabileceğini düşünüyorum. Zielona Gora sahasında ilk yarıları ortalama 5 sayıya yakın farkla önde kapatıyor. Starogard Gdanski de deplasmanda ilk yarıları ortalama 7 sayı farkla geride kapatıyor. İlk yarıdan ev sahibi de alınabilir.ÜST ve İY 1 TS:160,5