Kapat

702 Chalons-Reims – Bourg-en-bresse Maç Tahmini

Chalons üst üste 10 maçta 8 galibiyet aldıktan sonra bir düşüşe geçmişti ve arka arkaya 3 maçı kaybetmişti fakat haftasonu Pau Orthez’i devirip tekrar playoff yarışına ortak oldular. Payne iyi bir sezon geçiriyor. Butler son dönemde çıkış yakaladı. Son 7 iç saha maçında 6 galibiyet aldılar. Son 11 iç saha maçının 10’unda en az 78 sayı attılar. Ayrıca son 7 iç saha maçında normal sürede 80’den fazla sayı yemediler.

Bourg son 10 maçta 8 mağlubiyet aldı. Sahalarında son dönemde aldıkları galibiyetler ligte kalmaları için bir umut olmuştu ama haftasonu Limoges karşısında aldıkları farklı mağlubiyet matematiksel olarak da son umutların tükenmesine neden oldu. Booker iyi bir sezon geçirdi. Son 14 deplasman maçında 13 mağlubiyet aldılar.

Ligin ilk yarısında Chalons, Bourg deplasmanında çok farklı kazanmıştı. Chalons’un haftasonu maçı ligte kalmayı garantilemiş Orleans deplasmanında olacağından bu kalan 2 maçını kazanması playoff yapmaları anlamına gelebilir. Sahalarındaki son dönemdeki grafiği sürdürüp kazanmalarını bekliyorum. MS1