Kapat

706 Bourg-en-bresse – Cholet Maç Tahmini

Bourg’un son 11 maçının 10’unda sahasında oynayan takımlar kazandı. Son 2 ayda ligte kalma adına çok iyi bir grafik çizdiler. Son 5 maçta hiç kolay teslim olmadılar, deplasmanda şanssızlıklarını kırsalar şansları yüksek olacaktı. Sahalarında 7 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 5 iç saha maçında 4 galibiyet aldılar. Bu 4 maçta 88 sayı ortalaması yakaladılar. Theodore, Smith ve Braud formda. Zaten Theodore’un gelişi ile çıkış yakaladılar. Braud’un oyunu da onun varlığı ile daha istikrar yakaladı.

Cholet son 6 maçta 4 galibiyet aldı. Bu çıkışa rağmen playoff iddiaları kalmadı. Son maçlarda en az 5 oyuncudan çift haneli skor katkısı aldılar. Fazla top kaybı yapıyorlar. Deplasmanda 5 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 4 deplasman maçında 3 galibiyet aldılar. Son 9 deplasman maçının 7’sinde en az 83 sayı yediler.

Cholet son 9 deplasman maçının 7’sinde ilk yarı handikapta kalamadı. Bourg son 5 iç saha maçının 4’ünde ilk yarıyı en az 12 sayı farkla önde kapadı. Cholet karşısında da ilk yarıdan üstünlük kurmalarını bekliyorum. Bourg’un son 12 iç saha maçının 9’u ÜST bitti. Cholet’in son 10 deplasman maçının 8’inde en az 155 sayı çıktı. Yüksek skor çıkabileceğini tahmin ediyorum. İY 1 ve ÜST TS:160,5