Kapat

706 Melilla – Ourense Maç Tahmini

Playoff’a son maçta Coruna’yı devirerek kalan Melilla, serinin ilk maçında Ourense deplasmanında 18 sayı geriden gelip son dakikalarda öne geçtiler fakat son hücumu değerlendiremeyip kaybettiler. Ribaundlarda rakibi ezdikleri ve çok yüksek yüzde ile fazla üçlük isabeti buldukları bir maçı kaybetmeleri de rakiplerinden kötü olduklarını gösteriyor.

Ourense bu sezon kendileri dışında ligin ilk 5’inde yer alan Burgos, Breogan, Vallodolid ve Palma’yı deplasmanda yenmeyi başardılar. Birinci lige çıkma hakkı kazanan Burgos’un sahasındaki tek mağlubiyeti tattırdılar. Sezon başında Melilla deplasmanında da 20 sayı farkla kazanmışlardı. Son 12 deplasman maçında 11 mağlubiyet aldılar.

Ourense’de Fieler ve Suka-Umu ilk maçta 0/9 üçlük attı. Bu ikilinin bu kez daha iyi oynayacağını düşünüyorum. Ourense’nin serinin ilk maçında yaşadığı korkudan sonra bir kez daha üstünlüğün ellerinden kayıp gitmesine engel olma adına maç boyunca konsantrasyonu yüksek tutacaklarını ve kazanacaklarını tahmin ediyorum. Ms2