Kapat

706 Rasta Vechta – Bremerhaven Basketbol Tahminleri

Bu sezon tekrar birinci lige yükselen Vechta sezona 5 maçta 4 mağlubiyetle başladı. Rakipleri yüksek ikilik yüzdesi ile oynuyor. İlk 3 maçta 80 sayı yemeyen ekip son 2 maçta 90 üzeri sayı yedi. Sezonun başında sahalarında kazanmaları gereken maçları kaybetmeleri sonrası sezon sonunda bu maçları arayabilirler. Hücum ribaundlarından ekstra sayılar çıkartıyorlar. Gaines takımın skor lideri durumunda. Geçen sezondan devam eden tek oyuncu Standhardinger ise fena oynamıyor.

İlk 2 maçta sahasında 90’ı aşıp kazanan Bremerhaven son 3 maçını 83 sayı ortalamasında kalıp kaybetti. Tabi bu maçların hepsinde favori değillerdi. Geçtiğimiz hafta herkesi ezip geçen Bamberg’e kafa tuttular ve 87 sayı ürettiler ki bu sezon ligte herhangi bir takım bunu başaramayabilir. 6 oyuncunun çift haneli skor ortalaması var. Yüksek dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Boyalı alanı savunmakta zorlanıyorlar.

Vechta’da Buckles ile yollar ayrıldı. Philipp Neumann kiralandı. Vechta son 2 maçta potasında ortalama 93 sayı gördü. Bremerhaven’ın maçlarında ortalama 174 sayı çıktı. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum. ÜST