Kapat

707 Helsinki Seagulls – Beşiktaş Maç Tahmini

Beşiktaşa bakacak olursak Ryan Broekhoff önemli bir kayıp , Wolters , Seeley , Murphy , Hamilton , Lampe gibi önemli yabancı oyunları takıma kattılar. Yerli rotasyonunda Cenk , Evren , Engin , Enes Berkay , Muratcan , Kartal gibi isimler mevcut.

Beşiktaşta 2 hafta önceki antrenmana izinli olan Cenk – Wolters – Seeley – Hamilton ve milli takımda olan Kartal , Murphy katılmamıştı.

Bu maçta hangi isimler oynayacak hangi isimler dinlendirilecek öğrenmek inanılmaz zor oluyor bu yüzden.
Dünkü antrenmana Seeley ve Cenk katılmamış.

Finlandiyaya basketi sevdiren Dettman bu maça Beşiktaş koçu olarak çıkıyor.

helsinki takımının yeni transferlerini bulabilmek için iyi bir fince lazım 🙂 Ben ulaşamadım şahsen fakat Justin Stommes ve Melsahn Basabe ile yollarının ayrıldığını söyleyebilriim.

3 saat önce yayınlanan haberde Miller ve Conley ile anlaştıklarını duyurmuşlar iki amerikalı isim ama bu maçta oynamayacaklarını tahmin etmek güç değil 🙂

2 yabancı isimleri mevcut amerikalı bu maçta oynayacak Watkins ve Sinclair , yerli isimlerden Timo Petteri Heinonen en dikkat edilesi gereken.

Beşiktaşta oynamaması kesin iki yabancı var Lampe ve Murphy onun dışında Seeley’in oynaması şüpheli. Cenk Akyol oynamayacak.

Aslında Seeley oynarsa ve süre alırsa 8 sayı çok zor değil ama ben oynasa bile 15-20 dakika oynamasını bekliyorum Dettman daha çok yerli rotasyonunu sahaya sürecektir Helsinki takımı 2 amerikalısını Petteri ile sahasında kazanmak için , seyirci için tutarsa handikapta kalırlar.

Zor maç Seeley’in durumuna göre bahis alınabilir ama ilk alternatifim MS:1 yönünde olacak benim.