Kapat

708 Estudiantes – Gran Canaria Basketbol Tahminleri

Estudiantes son 4 maçta 3 mağlubiyet aldı. Kazandıkları maçlarda rakipleri 75’in altında tutarlarken 78 üzeri yedikleri her maçı kaybettiler. Grimau’nun sakatlığı sürüyor. Page ve Traore de sakatlandı ve bu maçta oynama durumları belirsiz. 4 iç saha maçında 80’i aştılar. Jackson çok iyi bir sezon geçiriyor. Savane eski takımına karşı oynayacak. Dış oyuncu savunmasında ve ribaundlarda çok zorlanıyorlar.

Gran Canaria lige sürpriz bir şekilde çok kötü bir başlangıç yaptıktan sonra 4 maçlık galibiyet serisi yakalamıştı ardından geçen hafta Real Madrid karşısında maç sonunu kötü oynayıp kaybettiler. Deplasmanda 84 sayı ortalamasına sahipler. 4 deplasman maçının 3’ünde 86 üzeri sayı yediler. Haftaiçi oynamayan Planinic’in durumu belirsiz.

Gran Canaria haftaiçi Eurocup maçını sahasında oynadı. Estudiantes’in 4 iç saha maçının 3’ü Gran Canaria’nın da 4 deplasman maçının 3’ü üst bitti. Gran Canaria’nın ilk yarıdan üstünlük kuracağını tahmin ediyorum. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum.