Kapat

710 Avtodor – Enisey Krasnoyarsk Maç Tahmini

Avtodor Saratov, 3 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 5 maçını 104 sayı ortalaması ile oynayıp kazandı. Ribaundlarda rakiplere üstünlük kuruyorlar. Downs, Fortson, Chappell formda. Vzdykhalkin son dönemde aldığı sürenin karşılığını veriyor. Şimdiki 3 maçlarını kazanabilirler fakat Kazan’ın da kalan 3 maçının çok kolay takımlara karşı olması sebebi ile 7. sıradan üste tırmanayabilirler.

Enisey son 14 maçta 11 mağlubiyet aldı. Çok yüksek tempolu oynuyorlar ve hiç savunma yapmıyorlar. Perovic sezon başında sakatlanıp sezonu kapatmıştı, yerine oyuncu almamışlardı. Kikanovic içerden iyi performans sergiliyor. 12 deplasman maçında 9 mağlubiyet aldılar. Son 4 deplasman maçında ortalama 97 sayı yediler. Ribaundlarda rakipleri üstünlük kuruyor. Rakiplerinin çok yüksek yüzdeli oynamasına engel olamıyorlar. Bir önceki maç cezasından oynamayan Yakovenko son maçta oynadı.

Avtodor Saratov sahasında ilk yarıları ortalama 6 sayı farkla önde kapatıyor. Enisey karşısında da ilk yarıdan farkı açıp kazanmalarını bekliyorum. İY1