Kapat

711 Paris Levallois – Chalons-Reims Maç Tahmini

Paris Levallois ligte üst üste 7 maçta 6 mağlubiyet aldıktan sonra Eurocup’a çeyrek finalde veda etmesi ile başlayan süreçte düşüşe geçti. Son 6 lig maçında 5 mağlubiyet aldılar. Takımın yıldızı Schilb disiplinsiz davranışı sebebi ile yollar ayrılmıştı. Anwil’den Deonta Vaughn ile anlaşmışlardı fakat ilk maçında kötü oynadı. Green dışında diğer oyuncular son dönemde istikrarsız bir görüntüde. Bençten iyi bir katkı gelmiyor.

Chalons Reims üst üste 8 maçta 7 galibiyet ile playoff potasına girmişti ki son 4 maçta 3 mağlubiyet ile işlerini zorlaştırdılar fakat kalan fikstürleri playoff yapmaları için çok uygun. Son 13 maçının 10’unda en az 156 sayı çıktı. Deplasmanda üst üste 6 maçta 5 galibiyet aldıktan sonra son 4 deplasman maçında 3 mağlubiyet aldılar. Butler sakatlıktan dönmüştü. Payne harika bir sezon geçiriyor.

Paris son 4 iç saha maçında handikabı aşamadı. Chalons-Reims de son 10 deplasman maçının 8’inde handikapta kaldı. Playoff’a katılma açısından kritik bir mücadele. Paris sezon başında Chalons deplasmanında kazanmıştı ve bu maçı da kazanırsa ikili averajda üstünlüğü de elde edeceğinden Chalons’un son ana kadar pes etmeyeceğini ve hatta kazanabileceğini tahmin ediyorum. Paris’in son 7 iç saha maçında en az 153 sayı çıktı. Chalons’un son 13 maçının 10’unda en az 156 sayı çıktı. Yüksek tempolu bol skorlu da bir maç olmasını bekliyorum. MS 2 ve ÜST TS:159,5