Kapat

712 Lublin – Trefl Sopot Basketbol Tahminleri

Lublin son 5 maçta 4 mağlubiyet aldı. Skor sıkıntısı yaşıyorlar. Yerli oyunculardan katkı alamıyorlar. Sahalarında maçlara iyi bir başlangıç yapıyorlar. Son 9 maçlarının 6’sı alt bitti. Sadece bir iç saha maçında 70’i aşabildiler. İlk 3 iç saha maçını kaybettikten sonra son 3 iç saha maçında 2 galibiyet aldılar. Nick Covington ile anlaştılar.

Trefl kadrosunun üzerinde bir basketbol oynuyor. Son 9 maçta 7 galibiyet aldılar. Tempoyu düşürüp iyi savunma yapıyorlar. Kazandıkları bu son 7 maçta 75 sayı yemediler. Çok düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Deplasmanda 65 sayı ortalamasına sahipler. Son 5 deplasman maçında ilk yarıyı ortalama 10 sayı farkla geride kapadılar. 6 deplasman maçlarının 4’ü alt bitti.

Trefl son 5 deplasman maçının 4’ünde ilk yarı handikapta kalamadı. Lublin 6 iç saha maçında da ilk yarı handikabı aştı. İlk yarıdan üstünlük kurabileceklerini düşünüyorum. Lublin’in 6 iç saha maçının 5’i alt bitti. Trefl’in iddaa’da yer alan son 10 maçının 7’si alt bitti. Az skorlu bir maç olmasını bekliyorum.