Kapat

713 Bremerhaven – Oldenburg iddaa Tahmini

Bremerhaven arka arkaya 14 maçta 11 mağlubiyet aldıktan sonra son 2 maçı küme düşme hattındaki rakiplerine karşı kazanıp nefes aldı. Fogg formda. Sihote, Freese ve Williams son maçlarda çok etkisizdi. Son maçlarda düşük dış şut yüzdesi ile oynadılar. Bir sonraki maçları da zorlu Bamberg deplasmanında ve eğer Mitteldeutscher ile Gottingen 1 maç kazanırsa bir anda karışık küme düşme hesaplarında yer alacaklar. Sahalarında 5 maçlık mağlubiyet serisini son iç saha maçında sonlandırmışlardı. Son 6 iç saha maçında 81 sayıyı aşamadılar.

Oldenburg son 14 lig maçında 13 galibiyet aldı. Deplasmanda 5 maçlık galibiyet serisi sonrası son deplasman maçında Frankfurt’a farklı kaybetmişlerdi, 2 gün sonrasında ise formda Ulm’u geçtiler. Qvale iyi bir sezon geçiriyor. Son 6 deplasman maçında normal sürede 80 sayı yemediler. 3. sırayı Bayern’den almayı hedefliyorlar.

İki takım arasındaki son 6 maçı Oldenburg kazandı. Oldenburg’un son 9 deplasman maçının 8’i alt bitti. Son 9 maçlarının 7’si de alt bitti. Bremerhaven’ın son 7 iç saha maçının 5’i alt bitti. Derbide yüksek skor çıkmayacağını tahmin ediyorum. ALT