Kapat

713 UCAM Murcia – Badalona iddaa Basketbol Tahminleri

Geçen sezon Katsikaris’i takımın başına geçiren Murcia, iyi bir takım kimyasını sağlayıp 12 sene sonra ligte playoff’a kalmayı başardı. Katsikaris, Kuban’ın başına geçince 2012-2014 yılları arasında takımı çalıştırmış Oscar Quintana takımın başına geçti. Campazzo, Antelo, Radovic ve Faverani gibi önemli oyuncular takımda kalırken Martynas Pocius, Ovie Soko, Pedro Llompart, Marcos Delia ve Billy Baron ile anlaştılar.

6 sene sonra ilk kez 2 sene önce playoff yapmayı başaran Badalona geçen sezon da playoff dışında kaldı. Takımın başına geçen sezon Estudiantes’i çalıştırmış Diego Ocampo geçti. İspanyol oyuncuları kadroda tutarlarken yabancılarda değişim yaşandı. Luka Lapornik, Garrett Stutz, Sarunas Vasiliauskas ve Luka Bogdanovic’i kadroya kattılar.

Murcia’da Radovic’in durumu belirsiz. Badalona’da Nogues sakatlığından oynamayacak. Murcia hazırlık döneminde dikkat çekici bir grafik sergiledi ve 6 hazırlık maçını da kazandı. Bu 6 maçın 5’inde 70’den fazla sayı yemediler. Badalona ise istikrarsız bir grafik sergiledi. Yine de bu maçta düşük skorda kalıp farklı kaybedeceklerini tahmin ediyorum. MS1