Kapat

714 Sassari – Cremona Basketbol Tahminleri

Sassari lige ilk 6 maçta 4 galibiyetle başladıktan sonra son 2 maçta ligin iyi ekiplerine kaybettiler. Ribaundlardaki sorunu çözmeleri gerekiyor. Johnson-Odom iyi bir sezon geçiriyor. 4 iç saha maçında da ilk yarı handikabı aştılar. İç sahada 75’den fazla sayı yemediler.

Cremona son 7 maçını kaybetti. Geçen hafta lider Milano karşısında derbide son ana kadar oyundan kopmasalar da mağlup oldular. Son 5 lig maçında 77 sayıya ulaşamadılar. Kadro istikrarı problemi yaşıyorlar. Yeni transfer Paul Harris ilk maçında geçen hafta düşük şut yüzdesi ile oynadı. 4 deplasman maçında da ilk yarı handikapta kalamadılar. Deplasmanda 78 sayıya ulaşamadılar.

Sassari haftaiçi Şampiyonlar ligi maçını sahasında oynadı ve ekstra yorgunluk olmayacaktır. Tabi o maçı kaybetmeleri sonrası bu maçta bir reaksiyon gösterebilirler. Sassari sahasında ilk yarıları ortalama 12 sayı farkla önde kapadı. Cremona da deplasmanda ilk yarıları ortalama 9 sayı farkla geride kapadı. Bu maçta da ev sahibi ekibin ilk yarıdan çift haneli farkı yakalamasını bekliyorum. Cremona’nın son 5 maçının 4’ü alt bitti. Sassari’nin de son 5 lig maçı alt bitti. Alt da oynanabilir.